Jdi na obsah Jdi na menu
 


SPRÁVCE

18. 11. 2011

Tak ty by ses chtěl stát rádcem našeho pána. Nu dobrá, ale nejdřív musíš prokázat že,  jsi toho hoden. Nebude to snadné, ale pokud se ti zkouška povede, budeš moci radit samotnému Dark elfovi, který z obrazů a jaká báseň, co poddaní mu poslali, je nejlepší. Samozřejmě za to budeš patřičně odměněn.

Jaká odměna tě čeká, pokud zkoušku úspěšně splníš:

1. budeš moci hodnotit obrazy a básně, které poddaní Dark Elfovi poslali. Podmínky hodnocení budou přesně dány a ty se je včas dozvíš.

2. potom co splníš svoje povinnosti s hodnocením, získáš odměnu 9 DE-kreditů a hrdinu kterého při plnění zkoušky potkáš

Co bude tvou povinností, pokud uspěješ:

1. zodpovědně ohodnotit všechny básně a obrazy, které poddaní do soutěže poslali

2. hodnotit se bude od 10. prosince a tvé hodnocení musíš poslat nejpozději do 22. prosince, teprve poté co jej odevzdáš, odměna vyplacena ti bude.

3. pokud uspěješ a staneš se rádcem, nebudeš moci svou báseň ani obraz Dark Elfovi poslat!

Takže dobře zvaž, jestli se zkoušky zúčastnit chceš!!!

***

 Rozhodl ses, že zkoušky se zúčastníš? Nu dobrá, povím ti tedy o co se vlastně jedná. Tvým úkolem bude najít poklad, který byl ukraden pokladníkovi Yakushimu. Tenkrát však ještě pokladníkem nebyl, stal se jím až mnohem později. I když je teď dost bohatý, stejně by rád dostal poklad nazpět. Takže poslyš tento příběh a dle vodítek najdi poklad. Přeji ti hodně štěstí. Pokud budeš první, kdo poklad najde, staneš se rádcem Dark Elfa a získáš odměnu.

Je tomu již asi 8 let, co v jedné dimenzi darkelfího světa, svedla se velká bitva o vládu nad tímto světem. Bojovníci Valhaly, v té době mocný to klan, jenž silou meče a mocí magie vládl, ve velké bitvě porazil všechny ostatní klany a svrhl Dark Elfa z jeho trůnu. Na trůn usadil se pak, tenkrát ještě mladý a nezkušený Yakushi. 

Možná bude dobré, pokud navštívíš síň slávy, kde zaznamenám je tento skutek a třeba tam narazíš na nějaké vodítko, co pomůže ti poklad najít a zkouškou úspěšně splnit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář