Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dračí povídková soutěž

1. 9. 2010

Soutěž o Modrého draka je tu.

Jistě jste už zaznamenali, že DE má dva nové dračí hrdiny, červeného a modrého. A právě modrého draka může získat ten kdo napíše nejlepší povídku.

***

 

Pravidla a podmínky soutěže:

- Napište povídku z prostředí DE (o hře jako takové nemusí být v povídce ani zníňka, může to být čistě Fantazy odehrávající se například v jedné ze zemí mapy DE) kde hlavní hrdina nebo jeden z hlavních hrdinů bude drak či draci

- povídka by měla být napsána alespoň na jednu stránku velikostí písma 12, není to nutnou podmínkou, ale bude to mít vliv na celkové hodnocení povídky

- povídky posílejte nejlépe ve Wordu na e-mail: pokladnik.darkelfa@atlas.cz

- předmět e-mailu: Soutěžní povídka

- nezapomeňte se podepsat nickem který používáte v DE ( na tento nick bude poslána případná výhra)

- uzavírka soutěže je 30. září 2010 ve 24 h.

***

 

Hodnocení povídek:

Hodnocení bude rozděleno na dvě části.

- v první části budou povídky hodnotit porotci z řad veteránů DE. Každou ze zaslaných povídek ohodnotí 1 až 5ti body, kde 5 bodů je nejlepší hodnocení.

- body od všech porotců se každé povídce sečtou a nejlepší 3 povídky (tedy s největším počtem bodů) postoupí do užšího finále

- v druhé části budou nejlepší tři povídky zveřejněny na stránkách Pokladny, kde si je budete moci přečíst a dát jedné z nich svůj hlas (1 hlas = 1 bod)

- body od porotců a Vás hráčů čtenářů budou sečteny. Ta povídka, která získá v součtu nejvíce bodů vyhrává

***

 

Odměny autorů nejlepších povídek:

1. místo : hrdina modrý drak

2. místo: artefakt dle vlastního výběru ze setu mág či nekromant

3. místo: artefakt ze setu elf

***

Porotci soutěže:

Lord Pletron

Yakushi

Naginata

Irsil

Vergilius

***

Povídky přijaté do soutěže od:

1. Vali Hrach

2. lorm

3. Miou

4. martas35

5. Shadow-knight

6. Drtikoza

7. Theros

8. programátor

9. James!k

10. Ostrovan

11. Aligy

12. Texas

13. Laxinátor

14. paprsek3

15. Avidius

16. Elros

17. Grasperito

18. Prudas

19. Mosquito killer

20. Seamon

21. Tserf

 

 

 

 

 

22. HMTD

23. Ardon

24. Mesmeric

25. Pluhtík

26. Very

27. Gamabunta

28. Arogance

29. Eifel Kladivo

30. pajarillo

31. Torg2

32. anglican

33. SirStephen

34. Avad 22

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Yakushimu:

(pluhtik, 4. 9. 2010 13:54)

Počítá se podvod, že dám na svůj web reklamu, aby pro mě hlasovali a kdyžtak budu lozit přes SBčka a dávat reklamy aby mě dali hlas?

Anupovi:

(pluhtik, 4. 9. 2010 13:53)

No a co? Jasně že kdo si zařídí víc hlasů vyhrává a u DE by to bylo stejně, určitě by si nějaký podvodník dokázal zařídit hlasy tím že by si založil přes 100 nicků (věřím že nějaké svině by to udělali pro modrého draka) a dali sami sobě hlas.

ad odpovedi

(Anup, 4. 9. 2010 13:46)

k odpovedi laxinatorovi: LP vymyslel dalsi hrdiny, ted bude chvili rozhazovat modry draky za souteze ktere si vymysli, par do rasovky a tak... a kdyz prijde nekdo s necim vlastnim tak mu neposkytne ani artefakt ikdyz by se k dane konkretni soutezi hodil :D

k hlasovani: takze vlastne kdo si zaridi vic hlasu nebo naklika s promennou IP tak vyhraje... precejen nejde dokazat ze dany hrac nedonutil 1000 svych pratel aby si to precetli a dali mu hlas (nebo jen aby mu dali hlas), taky si muze vzit vzor z jedne souteze a propagovat si to na FB, napise tam kraviny a za chvili bude mit par tisic hlasu...
nejobjektivnejsi by byla moznost jak tu psal laxinator 2. porota slozena jeste pred uzavrenim souteze ktera by nasledne hodnotila ty prosle 3 povidky. Jeste bych pridal, ze by ta 2. porota nebyla nikde zverejnena dokud neodvede svou praci (zamezeni uplatkarstvi) idealne by dostala povidky oznacene cisly a nevedeli by ktera je od ktereho autora (zamezeni vlivu dobrych pratelskych vztahu kdyby nahodou prosel kamarad nejakeho z porotcu). Zverejneni 3 nejlepsich povidek by tedy probehlo az po uplnem konci hlasovani

odpovědi

(Yakushi, 4. 9. 2010 13:05)

- Doplnil jsem do podmínek délku soutěže.

- to Laxinátor:
tahle soutěž se koná na podnět samotného LP. Navíc literární a malířské soutěže pořádám pravidelně již několik let. Porotci z řad veteránů jsou víceméně každou soutěž stejní, osvědčení a spolehliví.
- co se týče druhého kola soutěže, tak hlasovat se bude tady na stránkách pokladny. Samozřejmě že se to dá různě zmanipulovat, ale pevně věřím že dotyční 3 finalisti budou čestní a nebudou hlasování nijak neférově ovlivňovat. Jinak se to prostě dělat nedá, kdyby se mělo vše dělat s obavami že někdo situace zneužije nic by jsme neudělali. Samozřejmě že pokud by se prokázalo že někdo hlasování nefér ovlivňoval, byl by diskvalifikován i když je fakt že tyhle věci se prokazují složitě. Takže uzavřu to asi takhle, je na každého svědomí jak se k tomu postaví!!!

re: pluhtik

(Laxinátor, 4. 9. 2010 12:26)

Jasně, ono totiž každej tady má čas napsat dvě vynikající povídky za sebou... no nikdo nepracuje, nechodí do školy, ...

Tak asi se ta porota vybere dřív, než budou vůbec první povídky na veřejnosti, ne? Nebo aspoň dřív, než se vyhlásí první kolo. Krom toho by se to muselo ošéfovat, aby ser tam nepřihlásil nikdo 2x/všichni ze stejnýho klanu. Na to se aspoň dá přijít, na rozdíl od anonymní ankety.

Ale porota může zůstat do druhýho kola stejná, vo tom nic, ale psát druhý kolo je podle mě hloupost.

Porota 2? Ještě větší blbost

(pluhtik, 4. 9. 2010 12:16)

Do poroty se přihlásí hráči z jednoho klanu a vyhraje ten hráč, kterého mají nejraději a ne ten který má nej. povídku. Navrhoval bych aby 3 postoupili a ti 3 museli napsat další povídku na jiné téma a pak by to stejná porota zase ohodnotila.

Kronikář DE pokračování

(Laxinátor, 4. 9. 2010 12:12)

Jinak bych rád LPho vyjádření k mé první zprávě (v pořadí druhá zpráva k tomuhle článku). ČÍM TO JE?

Jo a je to pravda, chci se zviditelnit před možným druhým kolem Dvorního Kronikáře Darkelfova, ale je to jen jeden ze dvou důvodů - hlavně chci zjistit, jak to tady teda funguje, abych se mohl příště nějak přizpůsobit.

Druhé kolo

(Laxinátor, 4. 9. 2010 12:08)

Kašlete na Superstar-vzor a nechte druhý kolo taky na porotě. Samozřejmě myslím porotu úplně jinou, a to větší a "lidovější". Řekněme, že by se mohli Yakushimu přihlašovat různí hráči do porotcování a on by je do nějakého počtu (třeba 15) přijímal. Podmínkou by bylo, že by se onen hráč nezúčastnil soutěže ani porotcování prvního kola.
Poděkovat za inspiraci k tomuhle nápadu můžete antickým demokratickým systémům, docela jsem se tm inspiroval. Druhé kolo bude taková tribuna lidu.

anketa

(Anup, 3. 9. 2010 21:45)

Pluhtik: a kdyz ji das sem tak nekdo obesle par set kamaradu a vyhraje to pripadne si nekdo s promennou IP naklika stovky hlasu sam... takze muze byt jeste vetsi rozdil a zkresleni nez v mnozstvi nicku na DE... navic tady uz podle nadpisu nejde o to napsat nejlepsi povidku protoze ten kdo napise nejlepsi ne ze dostane draka ale MUZE dostat draka (taky ho muze ziskat nekdo uplatkarsky, s mnoha kontakty a naprosto mizernym dilem a popravde bude mit i vetsi sanci)

anketa zde

(pluhtik, 3. 9. 2010 21:07)

Co dát anketu sem a hlasovat jen jednou, alespoň pro mě můžou hlasovat lidé co DE nehrají :-) Pokud se zůčastní Divoch, který má přes 100 nicků tak je jasné že mu stačí postoupit do úžšího kola a má modrého draka v kapse.

Dvě otázky

(Aiquen, 3. 9. 2010 20:26)

Soutěž vítám a budu se snažit něco vymyslet. Rád bych ale poprosil o odpověď na úplně první otázku, tudíž doporučená délka (můžu napsat něco na půl stránky, nebo taky něco na 50 stran. Jenom nevim, co je vhodný... *8-*). Potom bych rád věděl, jestli se bude moct jeden z draků získat jinak, než soutěží (mám na mysli, jestli je to vzácnost, jako třeba kronikářský brk, nebo jestli se dá zakoupit, jenom třeba trochu dráž...). Dík předem

Dvojí hlasování

(Morx, 3. 9. 2010 19:15)

Ještě mě napadlo, jak se bude řešit, že většina lidí má více než jeden účet. Jestli bude klasické hlasování po lognutí do DE, nebude to moc fér, jak to bude řešeno?

Souhlas s Laxim

(Morx, 3. 9. 2010 19:13)

Plně souhlasím s Laxinátorem. Taky jsem nechápal, že se tam brk nedal. Jinak se rovněž zúčastním.

asi ano

(pluhtik, 3. 9. 2010 19:03)

Zřejmně bude stačit obepsat známé ano, ale pokud ti " známí " mají trochu cti tak budou hlasovat pro nejlepší a ne pro toho koho znají.

P.S. Yakushi přečti si prosím poštu na DE, máš tam zprávu

hodnocení čtenáři

(Okrolos, 3. 9. 2010 17:35)

takže tomu kdo postoupí do užšího kola bude stačit obepsat známe a říct jim ať mu dají hlas ?

Kronikář DE

(Laxinátor, 3. 9. 2010 16:39)

Na jednu stranu vítám, na druhou mě jedna věc docela štve... Před rokem jsme s Absolutelamou vyhlásili komentátorskou soutěž. Tam jsme nejenže chtěli bandu veteránů a taky jsem LPho prosil o kronikářský brk do soutěže. Pár veteránů se do porotcování teda dalo, ale nakonec se na to vybodli úplně nebo jen dočasně, čímž teda ještě nejsou výsledky na světě. To je ostuda, za kterou ale může špatný výběr poroty. No, když budu pokračovat, tak brk jsme taky nedostali a LP to odůvodnil slovy, že je to taková vzácnost, že jí nechce plýtvat na literární soutěž. (Velmi volná parafráze)
Takže mě to trochu štve, když vidím ty rozdíly. Přitom Absolute, který zařizoval právě tyhle věci není až zas tak neznámá osobnost, která by měla být odmítnuta např. pro nedůvěryhodnost nebo něco takovýho.
***
Každopádně se zúčastním a soutěž vítám, jen mi to zkřížilo plány na Kronikáře DE 2010. Ale vyřešim to tak, že to vyhlásim až v lednu...

délka?

(HMTD, 3. 9. 2010 9:30)

Je nějaká doporučená délka?


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10